Niewiele krajów jest tak wszechstronnych w eksporcie jak Japonia. Kraj Kwitnącej Wiśni zajmuje się wieloma sektorami handlu, który następnie przewożony jest przez Singapur do Europy. Japończycy stawiają również na import. Jak można wykorzystać te fakty?
Eksport do Japonii
Wyceń i zleć transport swojego ładunku do Japonii w 3min! Wybierając z listy odpowiednie miejsce załadunku w Swoim kraju oraz miejsce dostawy w kraju Japonia otrzymasz aktualną ofertę za eksport ładunku. Wystarczy, że zaznaczysz rodzaj opakowania towaru, podasz jego wymiary oraz wagę, a zapoznasz się z ostatecznym kosztem eksportu do Japonii.
Spedycja morska i lotnicza to domena naszych ekspertów spedycyjnych. Jeżeli interesuje Cię wycena spedycji do innych miejsc niż proponowane na stronie, skorzystaj z pomocy naszych spedytorów.
Sprawdź nasze usługi kurierskie na stronie paczka do Japonii.
Dostępne miejsca dostawy dla eksportu do Japonii
- Hakata - eksport do Hakata
- Hiroshima - eksport do Hiroshima
- Kobe - eksport do Kobe
- Moji - eksport do Moji
- Nagasaki - eksport do Nagasaki
- Nagoya - eksport do Nagoya
- Niigata - eksport do Niigata
- Osaka - eksport do Osaka
- Shimizu - eksport do Shimizu
- Tokyo - eksport do Tokyo
- Tomakomai - eksport do Tomakomai
- Toyamashinko - eksport do Toyamashinko
- Yokohama - eksport do Yokohama
Eksport do Japonii na warunkach CFR
Zobacz także: import z Japonii
Artykuły na blogu powiązane z Japonia
Mało atrakcyjny i niezachęcający do zakupu wygląd owoców i warzyw sprawia, że te nie są sprzedawane w hiper i supermarketach. Ich jakość odżywcza i smak nie odbiegają jednak od znanych nam form, które idą na handel w dużych dyskontach. Okazuje się, że obrót nimi może być sposobem na dobry biznes i marnotrawstwo.
Umowa o wolnym handlu pomiędzy Unią Europejską a Japonią sprawiła, że coraz więcej przedsiębiorców korzysta lub wysyła dobra do Kraju Kwitnącej Wiśni. W jak sposób najlepiej transportować z i do Japonii? Na początku przypomnijmy na czym polega umowa o wolnym handlu pomiędzy Unią Europejską a Japonią. Obydwa podmioty zapowiedziały, że zdejmą większość cła na przewożone …
Japońscy przedsiębiorcy wykorzystują koniunkturę handlową i korzystając z umowy o wolnym handlu z Unią Europejską chcą wysyłać najbardziej rozpoznawalne towary Kraju Kwitnącej Wiśni. Co ciekawe, Japonia wcale nie chce zalać nas elektroniką. Co Azjaci prześlą na unijny rynek i jak można to wykorzystać?