Niewiele krajów jest tak wszechstronnych w eksporcie jak Japonia. Kraj Kwitnącej Wiśni zajmuje się wieloma sektorami handlu, który następnie przewożony jest przez Singapur do Europy. Japończycy stawiają również na import. Jak można wykorzystać te fakty?
Import z Japonii
Za naszym pośrednictwem wycenisz i zlecisz transport ładunku z Japonii w kilka chwil. Wybierz odpowiednie miejsce załadunku wybierając z listy port w kraju Japonia oraz miejsce dostawy w Swoim kraju. Zaznacz rodzaj opakowania towaru, podaj wagę oraz wymiary, aby zapoznać się z aktualną ceną za import z Japonii.
Spedycja morska i lotnicza to domena naszych ekspertów spedycyjnych. Jeżeli interesuje Cię wycena spedycji z innych miejsc niż proponowane na stronie, skorzystaj z pomocy naszych spedytorów.
Sprawdź nasze usługi kurierskie na stronie paczka z Japonii.
Dostępne miejsca załadunku dla importu z Japonii
- Hakata - import z Hakata
- Hiroshima - import z Hiroshima
- Kobe - import z Kobe
- Moji - import z Moji
- Nagasaki - import z Nagasaki
- Nagoya - import z Nagoya
- Niigata - import z Niigata
- Osaka - import z Osaka
- Shimizu - import z Shimizu
- Tokyo - import z Tokyo
- Tomakomai - import z Tomakomai
- Toyamashinko - import z Toyamashinko
- Yokohama - import z Yokohama
Import z Japonii na warunkach FOB
Zobacz także: eksport do Japonii
Artykuły na blogu powiązane z Japonia
Mało atrakcyjny i niezachęcający do zakupu wygląd owoców i warzyw sprawia, że te nie są sprzedawane w hiper i supermarketach. Ich jakość odżywcza i smak nie odbiegają jednak od znanych nam form, które idą na handel w dużych dyskontach. Okazuje się, że obrót nimi może być sposobem na dobry biznes i marnotrawstwo.
Umowa o wolnym handlu pomiędzy Unią Europejską a Japonią sprawiła, że coraz więcej przedsiębiorców korzysta lub wysyła dobra do Kraju Kwitnącej Wiśni. W jak sposób najlepiej transportować z i do Japonii? Na początku przypomnijmy na czym polega umowa o wolnym handlu pomiędzy Unią Europejską a Japonią. Obydwa podmioty zapowiedziały, że zdejmą większość cła na przewożone …
Japońscy przedsiębiorcy wykorzystują koniunkturę handlową i korzystając z umowy o wolnym handlu z Unią Europejską chcą wysyłać najbardziej rozpoznawalne towary Kraju Kwitnącej Wiśni. Co ciekawe, Japonia wcale nie chce zalać nas elektroniką. Co Azjaci prześlą na unijny rynek i jak można to wykorzystać?